© 2019 NIKO II

WITAMY W NIKO II

Twój transport to nasz biznes

 

O NAS

Szybki, wydajny i uczciwy, NIKO II stało się renomowaną i znaną firmą transportową. Nasz zespół jest gotowy do każdego zadania, zarządzając projektami z umiejętnościami i doświadczeniem, którego oczekują nasi klienci. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej pracy, dlatego zapewniamy otwarte kanały komunikacji przez cały czas trwania każdego projektu.

 

PROFESJONALNE USŁUGI

Co zapewniamy

KRAJOWY
TRANSPORT

Usługa ekspercka

Posiadamy doświadczenie i umiejętności niezbędne do wykonywania niemal każdego rodzaju pracy, która pojawia się na naszej drodze. Dzięki NIKO II klienci wiedzą dokładnie, czego się spodziewać - profesjonalizm, wydajność i wyjątkowe wyniki.

MAGAZYNOWANIE

Zawsze przygotowany

NIKO II angażuje się w wykonanie zadania, szczególnie jeśli chodzi o serwis. Możesz na nas liczyć. Jesteśmy profesjonalni, terminowi, wydajni i zapewniamy zadowolenie z  naszych usług na każdym kroku.

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT

Dbałość o szczegóły

Od momentu założenia NIKO II jest jedną z najbardziej zaufanych marek w branży. Zatrudnij nas do realizacji swoich usług i dowiedz się, jak zaspokajamy potrzeby każdego klienta, zapewniając wyniki, których potrzebujesz i na które zasługujesz.

 

KONTAKT

Jacek Kuteras

+48 883 550 882

WhatsApp Image 2019-12-12 at 12.19.06.pn
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now